Axor 1840 Arıza Kodları Tam Listesi Türkçe

Axor 1840 Arıza Kodları

Bu içeriğimiz de Axor 1840 Çekici kamyonunuz için bütün arıza kodlarını ve anlamlarını detaylı tablo şeklinde vermeye çalışacağız. Axor 1840 arıza kodları ne anlama geliyor ? ,Axor 1840 arıza kodunun anlamı nedir? ,Axor 1840 arıza mesajlarının türkçesi nedir gibi sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.Axor 1840 kamyon ları oldukça sağlam ve yük taşımacılığı için ideal kamyonlardandır . Bazen her kamyon da olduğu gibi Axor 1840 çekici de de bazı çeşitli arıza kodları belirebiliyor. Eğer Axor 1840 çekici gösterge panelinde beliren arıza kodlarının anlamlarını bilmiyorsanız ne yapacağıznız konusunda bir fikriniz olmayabiliyor.

Axor 1840 Arıza Kodları
Axor 1840 Arıza Kodları

 

Bu tür durumları ortadan kaldırmak için Axor 1840 kamyonunuz ile ilgili bütün arıza kodlarını listeleyecek ve anlamlarından tek tek bahsedeceğiz. Axor 1840 uyarı kodları ne anlama geldiğini görebileceksiniz. Axor 1840  ile ilgili sabırlsızlandırmak istemiyoruz ve sizlere aşağıdaki tabloyu incelemeye davet ediyoruz. Tabloda her satırda bir kod ve karşısında ingilizce anlamı ve bir sonraki sutun da ise türkçe anlamı yer almaktadır. Ancak arıza kodunu net bir şekilde biliyorsanız BUL kısmına yazarak doğrudan ilgili arıza kodunun olduğu satır karşınıza gelecektir. Bu şekilde işlem yapmanız daha pratik ve hızlı olacaktır. Axor 1840  kamyon arıza kodları ile ilgili belirtebileceklerimiz şimdilik bukadar .

[table id=4 /]

Kod listesinin devamı sonraki ibaresinin yer aldığı kısımdadır. Tablo çok uzun olduğu için sayfalar halinde yayımlanmıştır. SONRAKİ ibaresine tıklayarak sayfalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Şimdilik bu içeriğimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir sonraki içeriğimiz olan Scania arıza lambaları hakkında bilgi almak isterseniz sizin için aşağıda bir bağlantı bırakıyorum. Bu bağlantı aracılığı ile ilgili arıza lambalarına ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Kazasız ve arızasız yolculuklar dileriz.

Scania Gösterge Paneli Arıza Lambaları Anlamları

Yorum yapın