Togg Gösterge Paneli Anlamları

Togg Gösterge Paneli Anlamları

Togg aracınızın gösterga penlinde yer alan uyarı mesajları ve simgelerin anlamlarını bu içeriğimiz de öğrenebilirsiniz. Türkiyenin yerli otomobili toog Arıza lambaları ve uyarı ışıklarının ne anlama geldiğini birlikte inceleyelim. Ayrıca bu içeriğimiz de Togg aracınızın kullanıcı klavuzu da yer almaktadır. Togg elektrikli aracınız da şarj problemleri veya sürüş asistanında yaşadığınız sorunların ne anlama geldiğini çeşitli klavuzlara göre ifade etmeye çalışacağız.

togg iç dizayn görüntüsü
togg iç dizayn görüntüsü

Tog aracınız ile seyahat ediyorsunuz ve bir problem ile karşılaştınız , ancak problemin kaynağını tespit etmekte zorlanıyorsanız veya ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizlere öncelikle birkaç tüyo verebiliriz. Togg aracınız yeni olduğu için genellikle yazılımsal tarafta birçok problem yaşıyabileceğinizi belirtmek isteriz. Geliştirici ekip her nekadar hızlı aksyon alıp hataları giderecek güncellemeler yayınlasa da o gün sizin için kötü geçiyor olabilir. Bu durumda kullanıcı klavuzları hayati önem taşıyabilir.

togg sürüş asistanı sistemleri
togg sürüş asistanı sistemleri

 

togg kör nokta asistanı
togg kör nokta asistanı

Togg aracınız da gelişmiş bir kör nokta asistanı ve gelişmiş bir park asistanı ile birlikte sürüş ve güvenlik konforunuzu arttıracaktır.


togg yoğun trafik ve ön çarpışma
togg yoğun trafik ve ön çarpışma

Togg Ön Çarpışma Uyarısı ; Yolda ilerliyorsunuz ve yorgunsunuz. Muhtemel kazaların önüne geçmek için togg aracınız da ön çarpışma uyarısı ve acil fren durumu gibi çeşitli güvenlik sistemleri yer almaktadır. Ayrıca yoğun trafikte togg , sürücülerine sürüş kolaylığı sağlıyor.


togg ön arka çapraz trafik uyarısı
togg ön arka çapraz trafik uyarısı

Togg Adaptif sürücü asistanı ve Çapraz trafik uyarılarını dikkate alabilirsiniz. Dur kalk durumlarında , sağdan ve soldan yoğun araç trafiği durumlarında sizleri yönlendirecek ve konforlu bir sürüş deneyimi sunacaktır.


togg akıllı şerit takip sistemi
togg akıllı şerit takip sistemi

Togg adaptif hız sabitleyici fonksyonu ve Akıllı şerit takip sistemi sürücülerin vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor. Bu özellikler genllikle uzun yolculuklarda seyahatlerinizin daha güvenli bir hale gelmesini sağlıyor.


togg trafik işaretleri algılama sistemi
togg trafik işaretleri algılama sistemi

Togg trafik işareti algılama sistemi ; Bu sistem sayesinde akıllı cihazınız trafik işaretlerini algılayarak sizlere bildirimler gonderir ve trafik kurallarına uymanıza yardımcı olabilir.


 

Bu içeriğimiz de togg aracınız ile ilgili çeşitlii bazı bilgiler sunmaya çalıştık. Bir başka içeriğimiz olan Uzun menzile sahip elektrikli arabalar isimli konumuzu incelemek isteyebilirsiniz.

En Uzun Menzile Sahip Elektrikli Arabalar – Nisan 2024 Listesi

Yorum yapın